Zadzwoń do Nas Tel. (24) 25 23 403
Godz. pracy 8.00 - 16.00
Kajew 142 99-340 Krośniewice
Close
Kajew 142 99-340 Krośniewice
Tel. (24) 25 23 403 janblaszczyk4@wp.pl

Schładzalniki mleka przeznaczone są do schładzania i przechowywania w temperaturze 4 – 5°C mleka i innych ciekłych produktów spożywczych o gęstości nie przekraczającej 1 100 kg/m3. Maksymalny czas schładzania jednego udoju z temperatury 35°C do temperatury 4°C przy temperaturze otoczenia 29°C wynosi 2,5 godziny. Schładzalniki pracują w bezpośrednim systemie schładzania tzn. mleko schładzane jest bezpośrednio przez parowacz znajdujący się w dnie zbiornika.

  • Wykonujemy przeglądy F-gazowe urządzeń chłodniczych w tym schładzalników do mleka.
  • W naszej ofercie znajdą Państwo schładzalniki nowe oraz używane po całkowitym przeglądzie serwisowym i chłodniczym z pisemna gwarancją, dostawą i montażem.
  • Schładzalniki otwarte, wannowe oraz samomyjące cysterny. Szeroki wybór różnego rodzaju zbiorników do mleka znanych producentów z miarą tabelą przeliczeniową litrów oraz przeglądem. Do sprzedawanych schładzalników zapewniamy stały dostęp części zamiennych.
  • Dokonujemy również przeglądów zbiorników i napraw, agregatów, mieszadeł oraz instalacji elektrycznych i myjących.
  • Do zakupionych schładzalników do mleka proponujemy montaż nowych, przyjaznych środowisku wymienników ciepła. Dzięki tym urządzeniom oszczędzasz energię i masz ciepła wodę za darmo. Te systemy staja się coraz bardziej popularne i są coraz chętniej wybierane przez polskich producentów mleka.Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędny sprzęt dlatego naprawy realizujemy szybko i sprawnie.

Nasze realizacje

Optymalne chłodzenie mleka to kluczowe kryterium jakości. Aby zabezpieczyć proces chłodzenia, dostarczamy innowacyjne schładzalniki i zbiorniki do mleka z bardzo efektywnym i wydajnym sprzętem chłodniczym, w pełni regulowanym za pomocą systemu sterowania.