Zadzwoń do Nas Tel. (24) 25 23 403
Godz. pracy 8.00 - 16.00
Kajew 142 99-340 Krośniewice
Close
Kajew 142 99-340 Krośniewice
Tel. (24) 25 23 403 janblaszczyk4@wp.pl

Firma FHU Błaszczyk
Jan Błaszczyk

Istniejemy na lokalnym rynku od 1990. Dzięki wieloletniej pracy możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i szerokim gronem klientów zadowolonych ze świadczonych przez nas usług.

Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie: doboru, sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz chłodni. Zapewniamy najlepsze energooszczędne urządzenia, ekologiczne z korzyścią dla środowiska.

Specjalizujemy się również w projektowaniu i wykonywaniu komór chłodniczych i mroźni, na indywidualne zamówienie. Dodatkowo zajmujemy się wyposażeniem komór w agregaty chłodnicze jak również budujemy całe komory z płyt warstwowych.

W zakres naszych usług wchodzą również naprawy drobnego sprzętu do małej gastronomii takiego jak lodówki, zamrażarki, lady i witryny chłodnicze oraz schładzalniki do mleka.

Schładzalniki do mleka

Schładzalniki do mleka

Klimatyzacja do domu i biura

Klimatyzacja do domu i biura

Klimatyzacja samochodowa

Klimatyzacja samochodowa

Chłodnictwo serwis AGD

Chłodnictwo serwis AGD

Komory chłodnicze i mroźnie

Komory chłodnicze i mroźnie

Dodatkowo na terenie firmy posiadamy serwis, który zajmuje się kompleksową obsługą i naprawą klimatyzacji samochodowej.
Posiadamy uprawnienia UDT do serwisowania urządzeń zawierających F-gazy, oraz całe niezbędne do tego wyposażenie techniczne.

Tym, co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz wiedza, doświadczenie i profesjonalizm. Zajmując się montażem, zawsze mamy na uwadze estetykę i jakość wykonania.

Świadczymy kompleksowe usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji.

Zachęcamy do współpracy.

Oferujemy

Usługi serwisowe

Oferujemy Państwu gwarancyjny i pogwarancyjny serwis chłodnictwa oraz klimatyzacji. Dzięki temu zamontowany przez nas sprzęt będzie służył Państwu przez długie lata.
Możesz nam zaufać

Nasze realizacje