Zadzwoń do Nas Tel. (24) 25 23 403
Godz. pracy 8.00 - 16.00
Kajew 142 99-340 Krośniewice
Komory chłodnicze i mroźnie

Budujemy komory chłodnicze, mroźnicze i przechowalnie wykonane z konstrukcji stalowej wypełnione płytą warstwową na indywidualne zamówienie klienta, wyposażone w agregaty chłodnicze, instalację elektryczną wraz ze sterowaniem oraz drzwi chłodnicze. Komory wykonujemy od podstaw według zakładanych wymiarów oraz dobieramy odpowiednie urządzenia chłodnicze.

Istnieje również możliwość dostosowania i przerobienia istniejących już pomieszczeń czy magazynów.

Zamontowanym urządzeniom zapewniamy sprawną opiekę serwisową oraz chłodniczą.
Przeprowadzamy przeglądy zamontowanych urządzeń aby utrzymać je w dobrej kondycji i zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii.

Posiadamy specjalistyczne uprawnienia i potrzebny do tego sprzęt.

Wykonujemy przeglądy szczelności oraz przygotowujemy niezbędną dokumentację dla urządzeń zawierających f-gazy (fluorowane gazy cieplarniane).

W naszej ofercie znajdą Państwo schładzalniki nowe oraz używane po całkowitym przeglądzie serwisowym i chłodniczym z pisemna gwarancją.

Nasze realizacje

Komory chłodnicze to doskonałe rozwiązanie dla biznesu o charakterze przemysłowym, handlowym, usługowym czy produkcyjnym. Często stanowią podstawowe wyposażenie lokalu, gwarantując przechowywanie produktów spożywczych w optymalnej temperaturze.

Zaawansowane systemy technologiczne pomagają zachować świeżość na dłużej, aby warzywa, owoce, ryby czy mięsa nie traciły swoich walorów smakowych i odżywczych. Jeżeli stawiasz na innowacyjne rozwiązania, sprawdź nasze systemy chłodnicze. Chłodnie, które oferujemy od lat chętnie wybierane są przez firmy krajowe i zagraniczne.